Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - București

Anunțul: #60898

Asistent medical debutant

Suntem in cautarea unui asistent medical pentru o organizație de caritate neguvernamentală dedicată asistenței medicale integrate pentru persoanele fără venit și fără asigurare medicală și pentru persoanele cu venituri mici din București, prin intermediul Policlinicilor Sociale.
Ajutăm și îngrijim persoanele aflate în nevoie prin proiecte sustenabile și durabile în domeniile sănătății și educației.

Candidatul ideal bifeaza urmatoarele:
-Este debutant
- Aviz de libera practica valabil,
- Persoană empatică, dinamică, activă și sociabilă,

Descrierea jobului
Recoltarea probelor biologice pentru diverse tipuri de investigaţii şi administrarea de medicamente prin perfuzie, IM, IV subcutanat;
Efectuarea procedurilor medicale şi tratamente la recomandarea medicului (efectuare EKG, montare Holter EKG/TA etc.);
Efectuarea procedurilor de igienizare și sterilizare a echipamentelor și a suprafețelor din cabinet;
Pregătirea instrumentarului, aparatura necesară şi asistarea medicului pe durata intervenţiilor

Program: de luni pana vineri (2 ture)
8-16 /12-20

Oferta financiara: negociabila in cadrul interviului

Locatie: sector 1

Mentiuni: Va rog sa imi scrieti pe whatssapp la numarul 074787900